1. Prowadzę konsultacje wyłącznie online lub telefonicznie.

2. Oferuję wsparcia dietetyczne dla osób zmagających się z przewlekłymi chorobami skóry: AZS, łuszczycą, ŁZS, chorobą Dariera, trądzikiem pospolitym i różowatym, bielactwem nabytym. Moją specjalizacją jest także praca z alergiami, nietolerancjami i nadwrażliwościami pokarmowymi u dzieci i dorosłych, a także zaburzeniami pracy jelit i mikrobiomu jelitowego.

2. Możesz zapisać się na konsultację w każdej chwili klikając w zakładkę 'Zapisy’ (w Menu). Jeśli nie odpowiada Ci żaden z dostępnych terminów, napisz do mnie. Wspólnie wybierzemy dogodny termin konsultacji.

3. W kolejnym kroku zostaniesz poproszony o wybór rodzaju konsultacji, daty i godziny wizyty oraz uzupełnienie Twoich danych (imię i nazwisko, adres email oraz numer telefonu).

Jeśli potrzebujesz wsparcia na etapie karmienia piersią dziecka z alergiami pokarmowymi, rozszerzania diety małego alergika (od 4 miesiąca życia) lub pomocy w opanowaniu alergii pokarmowej u dziecka w wieku 1-3 lata wybierz konsultację o nazwie Plan działania dla małego alergika + konsultacja. W ramach konsultacji otrzymasz szczegółowy plan działania obejmujący eliminacje, prowokacje i ustalanie poziomu tolerancji alergenów oraz materiały edukacyjne. Otrzymasz także rekomendacje dotyczące diety i suplementacji.

Jeśli jesteś osobą dorosłą lub rodzicem dziecka niewymagającego wsparcia w zakresie pracy z alergiami pokarmowymi i jest to Twoja pierwsza konsultacja wybierz opcję Konsultacja pierwsza. Jeśli chcesz umówić się na kolejną konsultację wybierz opcję Kontynuacja, niezależnie od tego, który rodzaj konsultacji odbyłeś uprzednio. Po każdej konsultacji otrzymasz podsumowanie spotkania w formie pdf.

4. Koszt pierwszej konsultacji to 190 zł, natomiast koszt kolejnej konsultacji to 170 złotych. Pierwsza konsultacja dla małego alergika kosztuje 290 zł.

5. Ostatni krok to płatność online. Możesz zapłacić kartą, Blikiem albo zrobić przelew (w złotówkach lub euro). Płatność przed wizytą jest konieczna. Możesz zmienić datę konsultacji w każdej chwili – proszę skontaktuj się ze mną mailowo z wyprzedzeniem, aby ustalić nowym termin. Jeśli chcesz odwołać konsultację, zrób to nie później niż 24h przed umówionym terminem – wtedy otrzymasz zwrot całej kwoty.

6. Po opłaceniu wizyty, otrzymasz email z potwierdzeniem wizyty oraz linkiem, przez który możesz wejść do pokoju wizyt online w systemie Medfile. Jeśli mimo ukończenia rejestracji wizyty nie otrzymasz emaila z linkiem, napisz do mnie na adres: zkowalskanutrition@gmail.com. Jeśli wolisz wizytę w formie rozmowy telefonicznej, napisz do mnie na ten sam adres email w celu ustalenia szczegółów.

7. Czas trwania pierwszej konsultacji to godzina. Przed pierwszą konsultacją wypełnij proszę formularz z pytaniami wstępnymi do pobrania tutaj w formacie Word lub Pages Wypełniony formularz prześlij na adres mailowy: zkowalskanutrition@gmail.com nie później niż 24 godziny przed datą naszego spotkania. Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań diagnostycznych (np. morfologia krwi, badanie poziomu IgE, panel wątrobowy, lipidogram itp.), prześlij je razem z wypełnionym formularzem na ten sam adres.

8. Istnieje możliwość zamówienia pełnego jadłospisu, jest to osobna usługa, wyceniana indywidualnie.